Crowd City Apk İndir – Zaman Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu84.2 MB
  • ÜreticiVOODOO
  • Kurulum"crowd-city-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 157 views

Güncelleme Tarihi

Crowd City zaman hileli apk oyununu Agar.io’nun başka bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz, mantık olarak benzese de oynayış açısından gerçekten büyük farklılıklar bulunduruyor. Örneğin, siz bir karakteri yönetiyorsunuz ve bu her karakterin kendine ait rengi bulunuyor. Sizde eşleştiğiniz diğer çevrimiçi oyunculardan hızlı olarak etrafta bulunan beyaz insanların yanına gidip onlara dokunarak kendi ekibinize alıyor ve arkanızda bir kuyruk oluşturuyorsunuz. Ayrıca dikkat etmelisiniz, diğer kullanıcının ekibi sizinkinden kalabalıksa bu sizi dezavantajlı duruma düşürür ve kaybedebilirsiniz. Ayrıca, aktif olarak bir internet bağlantınızın olması gerekiyor aksi taktirde oynayamazsınız.

Sağ üst kısımda diğer oyuncuların skorlarını görebiliyorsunuz, en çok ekibe sahip olan kullanıcı adını 1. sıraya yazdırıyor. Oyun bitmiyor aslında, sadece amacınız diğerlerinden büyük bir ekibe sahip olup bu ekibinizi kaybetmeden yola devam etmek. Gerçekten eğlenceli bir oyun olan Crowd City apk, agar.io oyununun gerçekten üzerine katmış ve mükemmel bir oyun ortaya çıkarmış. Benzerine kolay kolay rast gelmeyeceğiniz bu oyunu zamanlama hileli olarak indirebilirsiniz.

 

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.