Crash Drive 2 3.55 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu63.8 MB
  • ÜreticiSpil Games
  • Kurulum"crash-drive-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 389 views

Güncelleme Tarihi

Crash Drive 2 oyunu bir arazide yarış oyunudur, oyunun en eğlenceli tarafı ise botlarla değil de gerçek oyuncularla birlikte yarışmanız ve onlarla amansız bir mücadele içerisine girip birinci olarak bitirmeye çalışmanızdır. Oyunda aracınızı seçiyor ve o araçla başlayarak büyük bir araziye gönderiliyorsunuz ve burada diğer oyuncuları geçip birinci olarak bitirmeye çalışacaksınız.

Oyunun eğlenceli yanlarından birisi ise araçların tasarımları, oyunda ister spor araba ister otobüs hatta tank bile kullanıp bunlarla yarışa katılabiliyorsunuz. Araçların gelişimleri oluyor ve siz bu gelişimleri tamamladığınızda bir üst arabayı alabiliyor ve onunla devam edebiliyorsunuz. Sizlere kolaylık olsun diye bu uzun soluklu yarış oyununu para hileli olarak sunuyoruz sizde hemen indirip araçlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.