Crash KnockDown 0.6 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu110.2 MB
  • ÜreticiAnotherGames
  • Kurulum"https://cloud.mail.ru/public/MGjS/h5idFrrbR" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 154 views

Crash KnockDown oyunu mutfaktaki eşyaları kırıp dökeceğiniz bir oyundur. Elinizdeki demir bilye ve eşyaları kullanarak mutfaktaki eşyaları kıracaksınız,elinizdekileri eşyalara fırlatıp onları kırıp strestinizi üzerinizden atacak vede puan toplayacaksınız. Oyunu oynarken üst kısımda 3 adet yıldız olacak,bu yıldızı sayaç olarak kullanacaksınız bu yıldızın üzerinde gözüken sayı geri sayım sayısıdır.

Eğer 1. yıldınız biter ve süresi dolarsa eğer ikinci yıldıza geçiyor,2. yıldıza geçtiği süre zarfında bütün eşyaları kırmayı başarırsanız eğer oyunu 2 yıldızla bitiriyorsunuz. Eğer 1. yıldızınız bitmeden kırabilirsenizde 1 yıldızla bitiriyorsunuz. Eğer bu yıldızların hepsi biter ve mutfakta bulunan eşyaların hepsi hala kırılmamışsa bölüme tekrar başlamak zorunda kalıyorsunuz. Oyun başlarda kolay ilerlesede bölümler ilerledikçe isabet ettirmek vb. zorlaşıyor. Bu yüzden oyunu oynarken daha iyi ve dikkatli oynamalısınız. Hepinize Crash KnockDown oyunu ile iyi eğlenceler.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.