Crazy for Speed 2 2.7.3935 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu70.2 MB
  • ÜreticiMAGIC SEVEN
  • Kurulum"crazy-for-speed-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 358 views

Güncelleme Tarihi

Crazy for Speed 2 oyunu normal yarış oyunlarından fazla bir farkı olmasa da gerçekten iyi grafiklere sahip ve eğleceli bir oyun. Farklı arabalara ev sahipliği yapan bu oyunda oldukça eğleneceğinizi düşünüyorum bunun sebebi oyun yarış atmosferini gerçekten iyi sunuyor. Bunların yanında oyunun fazla bir dosya boyutu istememesi de oyunu daha iyi yapıyor.

Oyunun sol ve sağ kısımlarından arabanızın yönünü kontrol edebiliyor alt kısımdan ise gaz ve fren kontrollerini yapabiliyorsunuz.  Ayrıca arabanızda nitro özelliğide bulunuyor ve bunları kullanarak yarışta bir anda hızlanıp rakiplerinizin önüne geçebiliyorsunuz. Sizde yarış oyunlarını seven biriyseniz Crazy for Speed 2 oyununu sitemizden para hileli olarak indirerek bütün imkanlara sahip olabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.