CyberSphere: Sci-fi Shooter 1.95 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu60.5 MB
  • ÜreticiKisunja Studio
  • Kurulum"cybersphere-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 669 views

CyberSphere: Sci-fi Shooter oyununda robotlara karşı savaş içerisinde olacaksınız ve bu savaşta tek başına ilerleyeceksiniz. Robotlara karşı savaşıyorsunuz evet fakat sizde bir robotu yönetiyorsunuz, örümceğe benzer bir robotsunuz ve sizin üç adet silahınız bulunacak, biri ana silahınız olan sınırsız mermi kapasitesine sahip silahınız diğeri ikisi ise sadece 20 mermi kapasitesi bulunan fakat ana silahınızdan daha güçlü olan silahlar. İlk bölümü dahi oldukça zorlayıcı olan bu oyunda aksiyon hiç kesilmiyor.

Oyunda savaşları adada gerçekleştiriyorsunuz ve bu savaşlar 5 aşamadan oluşuyor ve siz bu aşamada gelen robotları öldürüp geri püskürterek bölümü geçebiliyorsunuz, eğer geçemez ve öldürülürseniz para ile sadece bir kere tekrar olduğunuz yerden devam edebiliyorsunuz diğer bir şansınız kalmıyor. Ayrıca oyunda her ne kadar para hileli olarak oynayacak olursanız olun siz güçlendikçe ve ilerledikçe rakiplerinizde güçleniyor. Çoklu oyuncu moduda bulunan bu oyunu hemen hileli olarak indirin!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.