Dancing Line 2.2.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu70.3 MB
  • ÜreticiCheetah Games
  • Kurulum"dancing-line-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 237 views

Dancing Line oyunu zamanınızı geçirebileceğiniz bir o kadar kafayı yedirten bir o kadarda eğlendiren ve zamanın nasıl geçtiğini unutturan bir oyun.Oyun içerisinde yılan şeklinde haraket eden bir çizgiyi kontrol ediyor ve onun platformun üstünde kalmasını sağlıyorsunuz.Eğer yapamazsanız yanıyor ve baştan başlıyorsunuz.Oyunda zorluk gerçekten üst seviyede ve hızlı düşünüp hızlı davranmanız gerekiyor aksi taktirde olduğunuz yerde sayıklarsınız.Çizgiyi telefonun ekranına basarak haraket ettiriyorsunuz fakat bu haraket isteğiniz doğrultusunda olmuyor sadece çapraz olarak yön değiştiriyor.Eğer haraketi kaçırırsanız ve yapamazsanız bir engele takılır veya aşşağıya düşerseniz yanıyorsunuz.

Oyunda farklı farklı temalar ve seviyeler var ve hepsi birbirinden eğlenceli ve güzel.Zorda olsa bağımlılık yapıyor ve insanı oyunda tutuyor bu nedenle oyun gerçekten çok güzel kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.Sizde bu tarz oyunları seviyorsunuz ve zaman geçirecek bir şeyler arıyorsanız kesinlikle Dancing Line oyununu indirin ve oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.