Dead Trigger 2.0.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu33.1 MB
  • ÜreticiMADFINGER Games
  • KurulumHileli bir şekilde oynamak için öncelikle sd datayı indirin daha sonrasında içerisinden çıkan com.madfingergames.deadtrigger isimli dosyayı android/obb içine atın ve apkyı kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.931 views

Güncelleme Tarihi

Dead Trigger oyunu göz alıcı ve güzel grafiklere sahip olmasına rağmen optizimasyonunu iyi yaptıkları için cihazınız biraz kötü bile olsa kasma yapmıyor.Oyun zombi öldüreceğiniz bir fps oyundur ve aksiyonu dibine kadar yaşatacak bir oyundur.Oyun her ne kadar mobil oyun olsada bilgisayar platformundaki bir oyunu oynuyormuşsunuz gibi hissettiriyor,oyunda görevler oluyor ve siz bu görevleri geçerek ilerliyorsunuz.Görevler içerisindeki ana mantık zombileri öldürmeniz oluyor ve zombiler her bir görev sonraısnda daha güçlü bir hale geliyor.

Oyunda görevleri bitirerek para kazanıyorsunuz ve bu parayla kendinizi geliştirip kendinize ekipmanlar alıyorsunuz ve kendinizi zombilere karşı daha güçlü bir hale getiriyorsunuz.Durum böyle oluncada oyunda para büyük bir önem taşıyor ve sizler için ön planda oluyor fakat para kazanmak biraz zor.Bu nedenle sizlere Dead Trigger oyununun para hileli apksını sunuyoruz bu sayede istediğiniz gibi ekipmanlarınızı geliştirebileceksiniz.Sizde zombilere korku yaşatmak istiyorsanız Dead Trigger oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.