Defense Legend 3: Future War 2.2.8 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu87 MB
  • ÜreticiGCenter
  • Kurulum"defense-legend-3-future-war-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 369 views

Güncelleme Tarihi

Defense Legend 3: Future War oyunu gerçekten gelişmiş bir grafiğe ve oynanışa sahip bir oyun. Oyun kule savunma tarzında bir oyun fakat diğer oyunlardan farklı olarak bu oyunda alanınızı jet uçağı ile koruyorsunuz. Sizin belirli bir alanınız var ve bu alan oldukça geniş, sizde size sırayla gelen düşmanları öldürerek alanınızı savunmaya ve bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Uçağınızı geliştirebileceğiniz bir çok özellik, silah ve malzemeler bulunuyor.

Oyun başlarda kolay gibi geliyor bunun sebebi ise size gelen düşmanların kolay olması fakat bölümler ilerledikçe düşmanların zorluğu artıyor ve sizde ona göre davranmak zorunda kalıyorsunuz. Oyunda tek yapmanız gereken uçağınızı geliştirip hangi silahı kullanacağınızı seçip ona yön vermek daha sonrasında jet uçağı kendi kendine düşmanlara saldırmaya başlıyor. Oyundaki jet uçağınızı para ile kolayca geliştirebiliyorsunuz bizde bu nedenle sizlere Defense Legend 3: Future War oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Sizde indirip oynamaya başlayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.