Demolition Derby 2 1.3.60 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu99 MB
  • ÜreticiBeer Money Games!
  • Kurulum"demolition-derby-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.063 views

Demolition Derby 2 oyununda diğer arabalarla savaşacaksınız. Arabaların bir arenada buluştuğu ve birbirine çarparak diğer arabaları patlatmayı ve onları saf dışı etmeyi konu alan bir oyun. Oyun ses kalitesinden grafik kalitesine bence oldukça iyi şekilde işlenmiş. Oyuna girdiğinizde aracınızı ve oyunun zorluk seviyesini seçtikten sonra bir arenaya atılıyorsunuz. Bu arenadaki diğer araçlara çarparak onları saf dışı etmeye çalışacaksınız.

Unutmayın ki arenada ki herkes sizin düşmanınız, diğer arabalarla savaştığınız alan oldukça geniş bir alan yani hızınızı alabileceğiniz büyük bir alana sahip. Oyunda giderken ufak bir yer değişimi bile sizin çarpmanızın gücünü arttırabiliyor. Oyundaki parayla arabanıza yeni parçalar takarak savunmanızı güçlendirebiliyorsunuz, bu yüzden sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen indirerek dilediğiniz geliştirmeleri yapabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.