Drag Racing 1.7.65 Para ve RP Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu11.4 MB
  • ÜreticiCreative Mobile
  • Kurulum"drag-racing-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 550 views

Güncelleme Tarihi

Drag Racing oyunu eğlenceli drag yarışları yapabileceğiniz bir oyundur.Dragı biliyorsunuzdur belki bilmiyorsanızda özet geçeyim,neredeyse eşdeğer güçteki araçlar aynı anda yarış pistinden kalkarak yarışmaya başlar ve kısa bir mesafede olan bitiş çizgisine ulaşmaya çalışır.Aynı şekildede oyundada bunları yapacaksınız ve oyunda arabayı haraket etme seçeneğiniz bulunmuyor sadece gaz ve vites gibi kontroller sizin elinizde oluyor.Oyundaki amacınız şu şekilde yani oyun sadece gaz ve vitesi kontrol etmekten ibaret değil bununda püf noktoları var,bunlardan ilki doğru şekilde kalkış yapabilmek diğeri ise vitesi doğru yerde ve zamanında değiştirebilmektir.Oyun bölümler ilerledikçe daha zor bir hale geliyor ve saliseler bile sizin için önemli bir hâl alıyor.

Oyunda bölümlerin sonunda elde ettiğiniz paralar ile birlikte kendinize yeni bir araç alabiliyorsunuz ve üstüne onuda geliştirebiliyorsunuz.Motor,turbo ve kontrol şeklindeki 3 özelliğide oyundaki kazandığınız para ile beraber değiştirebiliyorsunuz bununda üstüne arabanızın rengini vb. değiştirebiliyorsunuz.Eklemeden geçmeyeyim,oyundaki arabalar normal hayatımızdaki arabalardır ve arabaların grafikleri gerçekten güzel ve çıkardığı seslerde benzemekte.Kalkışları daha iyi yapabilmek için ve daha hızlı olabilmek için motor,turbo ve kontrol özelliklerini geliştirmeniz gerekiyor ve bunları geliştirmeniz içinde paraya ihtiyacınız var.Sizler bu özellikleri rahat rahat geliştirebilin diye sizlere Drag Racing oyununun para hileli apksını sunuyoruz bu sayede aracınızı daha rahat geliştirebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.