Drift Max Pro 1.5.8 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu20.6 MB
  • ÜreticiTiramisu
  • KurulumDrift Max Pro oyununu hileli bir şekilde oynamak için öncelikle Drift Max Pro OBB'yi indirin ve içerisinde bulunan "com.tiramisu.driftmax2" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra Drift Max Pro Apk'yı indirip kurarak oyunu para hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.453 views

Güncelleme Tarihi

Drift Max Pro oyunu bilgisayar platformunu atmayan bir drift yapma oyunudur. Oyunun gelişmiş özellikleri ve grafikleri neredeyse bir bilgisayar oyununu andırıyor. Oyunda,gerçek hayattan aşina olduğumuz bir çok spor arabası bulunuyor ve bunların hepside drift yapabileceğiniz ve sürerken keyif alabileceğiniz adamlar. Ayrıca oyunda bulunan bu arabaları kendi zevkinize göre modifiye edebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Arabanızın gücünü yükselterek daha iyi driftler atmasını sağlayabiliyorsunuz ayrıca oyunda drift yapmasıda oldukça kolay başta biraz alışamayabilirsiniz fakat daha sonraları bunu alışkanlık haline getireceksiniz.

Drift Max Pro oyununda bölümlerdeki mekanlarda oldukça iyi tasarlanmış,çoğu birbirinden farklı ve bana sorucak olursanız mükemmel mekanlar olmuş. Bu kadar özellikleri bulunduran bu oyunu oynamadan bırakmayın derim,ayrıca para ile bütün arabaları alabilmeniz için sizlere oyunun para hileli mod apksını sunuyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.