Drift Max Pro 1.5.8 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciTiramisu
Sürüm:1.5.8
Kategori:OYUNLAR
Boyut:20.6 MB
Dil:İngilizce

Drift Max Pro oyunu bilgisayar platformunu atmayan bir drift yapma oyunudur. Oyunun gelişmiş özellikleri ve grafikleri neredeyse bir bilgisayar oyununu andırıyor. Oyunda,gerçek hayattan aşina olduğumuz bir çok spor arabası bulunuyor ve bunların hepside drift yapabileceğiniz ve sürerken keyif alabileceğiniz adamlar. Ayrıca oyunda bulunan bu arabaları kendi zevkinize göre modifiye edebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Arabanızın gücünü yükselterek daha iyi driftler atmasını sağlayabiliyorsunuz ayrıca oyunda drift yapmasıda oldukça kolay başta biraz alışamayabilirsiniz fakat daha sonraları bunu alışkanlık haline getireceksiniz.

Drift Max Pro oyununda bölümlerdeki mekanlarda oldukça iyi tasarlanmış,çoğu birbirinden farklı ve bana sorucak olursanız mükemmel mekanlar olmuş. Bu kadar özellikleri bulunduran bu oyunu oynamadan bırakmayın derim,ayrıca para ile bütün arabaları alabilmeniz için sizlere oyunun para hileli mod apksını sunuyoruz.

Kurulum

Drift Max Pro oyununu hileli bir şekilde oynamak için öncelikle Drift Max Pro OBB'yi indirin ve içerisinde bulunan "com.tiramisu.driftmax2" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra Drift Max Pro Apk'yı indirip kurarak oyunu para hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir