Drift Tuner 2019 2.0.0 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciS&COR Games
Sürüm:2.0.0
Kategori:OYUNLAR
Boyut:21.4 MB
Dil:İngilizce

Drift Tuner 2019 oyunu isminden de anlaşıldığı gibi drift yaparak yarışacağınız bir oyundur. Daha önce NFS serilerinden birini oynadıysanız bu oyunu da kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum,gerek grafikleri gerek oyundaki sesler olsun her şey gerçekten mükemmel tasarlanmış. Günümüzdeki arabalarla neredeyse birebir olan arabaları satın alarak motorlarını güçlendirebiliyor ve arabayı yükseltebiliyorsunuz.

Oyundaki yapmanız gereken en önemli şey motorunuzu güçlendirmek,bu sayede hem daha iyi ve hızlı bir arabaya sahip olacak hemde driftlerinizi daha kolay yapabileceksiniz. Oyunda kamera açılarıda ayrı bir güzellik veriyor,ister arabanın içerisinden ister dışarıdan bir kamera açısıyla oyunu oynayabiliyorsunuz. Sizde bu eğlenceli oyunu para hileli olarak indirerek oynayabilir ve istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

Kurulum

Hileli oynamak istiyorsanız oyunun sd datasını indirip içine bulunan "com.SCORGames.DriftTuner2019" ismili dosyayı android/obb içine atın. Ardından apkyı indirip kurmanız yeterlidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir