Drift Tuner 2019 2.0.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu21.4 MB
  • ÜreticiS&COR Games
  • KurulumHileli oynamak istiyorsanız oyunun sd datasını indirip içine bulunan "com.SCORGames.DriftTuner2019" ismili dosyayı android/obb içine atın. Ardından apkyı indirip kurmanız yeterlidir.
qr code
  • Toplam İndirme : 831 views

Güncelleme Tarihi

Drift Tuner 2019 oyunu isminden de anlaşıldığı gibi drift yaparak yarışacağınız bir oyundur. Daha önce NFS serilerinden birini oynadıysanız bu oyunu da kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum,gerek grafikleri gerek oyundaki sesler olsun her şey gerçekten mükemmel tasarlanmış. Günümüzdeki arabalarla neredeyse birebir olan arabaları satın alarak motorlarını güçlendirebiliyor ve arabayı yükseltebiliyorsunuz.

Oyundaki yapmanız gereken en önemli şey motorunuzu güçlendirmek,bu sayede hem daha iyi ve hızlı bir arabaya sahip olacak hemde driftlerinizi daha kolay yapabileceksiniz. Oyunda kamera açılarıda ayrı bir güzellik veriyor,ister arabanın içerisinden ister dışarıdan bir kamera açısıyla oyunu oynayabiliyorsunuz. Sizde bu eğlenceli oyunu para hileli olarak indirerek oynayabilir ve istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.