Faily Brakes 8.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu94.2 MB
  • ÜreticiSpunge Games Pty Ltd
  • Kurulum"faily-brakes-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 484 views

Güncelleme Tarihi

Faily Brakes gerçekten eğlenceli bir amaca sahip bir araba oyunu.Şöyle ki,siz bir kadın sürücü olarak araba sürüyorsunuz ve sürdüğünüz arabanın frenleri tutmuyor.Sizde bu frenleri tutmayan araba ile birlikte engellerle dolu bir yolda gidebileceğiniz en uzak mesafeye gitmeye çalışıyorsunuz.Oyunda bir sürü araba bulunmakta,arazi arabasıdan spor arabasına bir çok arabaya sahip olabiliyorsunuz fakat bu arabaların arasında özellik farkı çokta bulunmuyor birazcık olay görüntüde bitiyor diyebiliriz.

Fakat oyundaki asıl amaç bu değil,freni tutmayan arabanızla birlikte gidebileceğiniz en uzak mesafeye gitmeye çalışıyorsunuz fakat şöyle ki siz bir yere çarptığınızda sürücü uçuyor ve sizin amacınız bu sürücüyü en uzak mesafeye uçurmak.Ayrıca,mesafe arttıkça hızda artıyor bu yüzden siz oldukça uzun bir mesafeye gitmeli ve bu sürücüyüde uzak mesafelere gitmesini sağlamalısınız oyundaki amaç bu.Eğlenceli ve hoş bir amaca ve oynanışa sahip olan bu oyunu para hileli bir şekilde indirin ve oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.