Fallout Shelter 1.13.14 Sonsuz Kapak Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu29.1 MB
  • ÜreticiBethesda Softworks LLC
  • KurulumÖncelikle oyunun sd datasını indirin,daha sonra rarın içinden çıkan "com.bethsoft.falloutshelter" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 627 views

Belki This War of Mine oyununu biliyorsunuzdur,o oyunda 2 boyutlu olduğu için grafikleri ve oynanışı o oyuna benzesede hikayesi farklı işliyor. O oyunda savaştan çıktığınız bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz,Fallout Shelter’de ise kendi yaşam alanınızı kurarak hayatınızı sürdürmeye çalışıyorsunuz.

Yer altında yönettiğiniz bir mekan var ve bu mekana dünyadan başka insanlarda geliyor ve onlara iş verip hayatlarını sürdürmesini sağlıyorsunuz. Ayrıca bunlar çalıştıkça hem onlar hemde siz kazanıyorsunuz. Yani kısacası yer altı alanınızda kendi dünyanızı kuracağınız eğlenceli bir oyun olacak. Oyunda bazı olaylardan tecrübeler ediniyorsunuz ve bu tecrübeler çalışanlarınızada yansıyor,yani oyun oldukça iyi bir şekilde işlenmiş. Sizde hemen oyunu indirip kapak hileli olarak oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.