Farmdale 4.3.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu101.9 MB
  • ÜreticiGame Garden™
  • Kurulum"farmdale-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 136 views

Güncelleme Tarihi

Farmdale oyunu eğlenceli bir çiftlik simülasyonu oyunudur.Eğer mobil oyunlarda tarım ve hayvancılığı seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi Farmdale oyunudur.Oyunda türkçe dil desteği yok fakat yinede oyunun sizi yönlendirmesi sayesinde oyunu kolayca anlayabiliyorsunuz.Ki zaten FarmVille vb. gibi oyunları oynadıysanız bu oyun size yabancı gelmeyecektir malum çoğu tarım ve hayvancılık oyunları birbirinin benzeri oluyor.

İlk başta kendinizi çiftçilik alanında geliştirdikten sonra yavaş yavaş hayvancılığa doğru adım atıyorsunuz.Daha sonrasında tarım ve hayvancılık yaptığınız alanı geliştiriyor ve yavaş yavaş daha farklı şeyler yapmaya başlıyorsunuz.Her çiftçilik oyununda olduğu gibi bu oyundada para ön planda oluyor ve para kazandıkça bir çok şeyi satın alabiliyorsunuz fakat oyunda para kazanmak zor bu yüzdende sizlere Farmdale oyununun para hileli apksını sunuyoruz bu sayede oyunda istediğinizi yapabilecek ve çiftliğinizi geliştirebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.