Farming Simulator 18 1.4.0.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (67 votes, average: 3,51 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu16.3 MB
  • ÜreticiGIANTS Software
  • KurulumHileli bir şekilde oynamak için öncelikle SD Data dosyasını indirin ve içerisinden çıkan "com.giantssoftware.fs18.google" dosyasını android/obb klasörünün içerisine atın,ardından apk yı indirdin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 20.167 views

Güncelleme Tarihi

Farming Simulator 18,bana göre çiftlik kurma ve yönetme oyunlarının en iyisidir.Önce bilgisayarda ortaya çıkan bu oyun,milyonlarca kişinin tarafından oynanıldı ve milyonlarca kişinin beğenisini topladı.Bilgisayar oyunundan nerdeyse farkı olmayan Farming Simulator 18’de sizleri gerçek bir çiftçilik deneyimi bekliyor.Oyunun önceki sürümlerini oynamış veya bilgisayarda bu oyunla alakalı tecrübesi olan kişiler oyunun ne olduğunu biliyordur,oyunun isminde Farming geçiyor diye sadece tohum ekip tohum biçeceğinizi veya toprak kazıcağınızı falan düşünmeyin.Oyun hayvancılıktan tutun yük taşımaya ve daha bir çok özellikle bizi karşılıyor.

Oyunun size verdiği görevleri yerine getiriyorsunuz ve bu görevler karşılığında aldığınız para ve diğer şeylerle kendi ekipmanlarınızı ve aletlerinizi geliştiriyor ve bu geliştirmeler ile birlikte çiftçiliği ve hayvancılığı daha basit ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.Oyun gerçek çiftçiliği ve hayvancılığı oldukça başarılı bir şekilde yansıtmış ve nerdeyse kendinden hiçbir farkı yok,fakat oyunun bir eksi yanı ise oyunda para kazanmanız ve kendinizi geliştirmeniz oldukça zor.Bu nedenden dolayı sizlere yardımcı olmak için oyunun para hileli apk sını sizlere sunuyoruz bu sayede oyunda engellere takılmadan kendinizi istediğiniz gibi geliştirip oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ