Fastlane: Road to Revenge Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu98.5 MB
  • ÜreticiSpace Ape Games
  • Kurulum"Fastlane-yoldan-intikam-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 577 views

Güncelleme Tarihi

Fastlane: Road to Revenge oyunu diğer yarış oyunlarından farklı olarak oyun içerisinde hem savaşıp hemde yarış yapacağınız bir oyundur. Oyunda need for speed havası var o tarzda bir şekilde yarışıyorsunuz fakat bu sefer rakiplerinizi yarıştan silmeniz gerekiyor bunun içinde arabanıza takılı olan onlara saldırabileceğiniz eşyalar var. Oyun normal bir yarış oyunundan farklı özelliklere sahip olduğu için oyuncuları içerisine çeken bir oyun. Bir çok farklı silah ve özellikler bulunuyor ve bunu yarıştığınız arabaya ekliyorsunuz.

Oyun şöyle oyanıyor, ekrana basılı tutuyorsunuz ve araba haraket ediyor ve sizde sağa sola doğru arabayı kaydırarak engelleri geçiyorsunuz ve diğer yarışçılara saldırarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsunuz. Arabanın tüm parçalarını geliştirip değiştirebiliyor ve arabaya farklı farklı şeyler ekleyebiliyorsunuz kısacası oyunda yapabileceğiniz bir çok şey bulunuyor. Bizde siz bunları yaparken zorlanmayın diye Fastlane: Road to Revenge oyununun para hileli apksını sizlere sunuyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.