GTA Liber City Stories v2.3 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciRockstar Games
Sürüm:2.3
Kategori:OYUNLAR
Boyut:51 MB
Dil:İngilizce

GTA Liber City Stories oyunu aksiyon dolu açık dünyada görevler yapacağınız ve hikayeyi tamamlayacağınız bir oyundur. Zaten gta oyunlarına aşinaysanız bu oyun size yabancı gelmeyecek. Oyunun yapımcılığını Rockstar Games üstlendiği içinde oldukça profesyonel bir oyun olmuş. Toni Cipriani karakteri ile birlikte şehirdeki görevleri tamamlayacak ve düşmanlarınıza karşı savaşarak kendi düzeninizi kuracaksınız.

Oyunda paraya çok ihtiyacınız oluyor,oyundaki para sayesinde güçlenerek diğer mafyalara karşı gücünüzü ortaya koyup onları düşürebileceksiniz. Oyunda seri katillerden tutun mafyalara,politikacılara kadar uğraşacaksınız. Oyunda araba çalıp gezecek,görevler yapacak ve şehri yöneteceksiniz. Sizde bu aksiyon dolu maceraya atılmak ve grand thef auto oyununun eğlencesini birde mobilde tatmak istiyorsanız kesinlikle GTA Liber City Stories’i indirin.

Kurulum

Oyunun SD Datasını indirin,rarın içerisindeki "com.rockstargames.gtalcs" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurun.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir