GTA Liber City Stories v2.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu51 MB
  • ÜreticiRockstar Games
  • KurulumOyunun SD Datasını indirin,rarın içerisindeki "com.rockstargames.gtalcs" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 3.763 views

GTA Liber City Stories oyunu aksiyon dolu açık dünyada görevler yapacağınız ve hikayeyi tamamlayacağınız bir oyundur. Zaten gta oyunlarına aşinaysanız bu oyun size yabancı gelmeyecek. Oyunun yapımcılığını Rockstar Games üstlendiği içinde oldukça profesyonel bir oyun olmuş. Toni Cipriani karakteri ile birlikte şehirdeki görevleri tamamlayacak ve düşmanlarınıza karşı savaşarak kendi düzeninizi kuracaksınız.

Oyunda paraya çok ihtiyacınız oluyor,oyundaki para sayesinde güçlenerek diğer mafyalara karşı gücünüzü ortaya koyup onları düşürebileceksiniz. Oyunda seri katillerden tutun mafyalara,politikacılara kadar uğraşacaksınız. Oyunda araba çalıp gezecek,görevler yapacak ve şehri yöneteceksiniz. Sizde bu aksiyon dolu maceraya atılmak ve grand thef auto oyununun eğlencesini birde mobilde tatmak istiyorsanız kesinlikle GTA Liber City Stories’i indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ