GTA San Andreas Para Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciRockstar Games
Sürüm:1.08
Kategori:OYUNLAR
Boyut:18.3 MB
Dil:İngilizce

Grand Thef Auto: San Andreas,herkesin bileceği çocukluktan beri oynadığımız oyunun mobil versiyonudur.Oyun sektörünün atalarından olan bu oyunun yapımcılığını Rockstar Games üstlenmektedir.Geniş kitleye hitap eden bu oyun,çocuklar için uygun olmayan bazı şeyler içerebiliyor.Bilgisayardan alıştığımız GTA:San Andreas’dan hiçbir farkı yok oyunun,rockstar games’in eline su dökemeyiz  bu konuda baya iyi bir iş çıkarmış.Aranızda illaki bu oyunu en az bir kere bile oynamış olan vardır fakat yinede ufak bi özet geçiyim; Oyundaki karakteriniz Carl Johnson ile beraber oyunda size verilen görevleri yapıyor,düşmanlarınız olan kötü adamlarıda ortadan kaldırmaya çalıştığınız bir oyundur.

Kurulum

  1. GTA San Andres SD Data dosyasını indirin ve dosyanın içerisindeki "com.rockstargames.gtasa" dosyasını  telefonuzun ana dizininde bulunan android/obb klasörünün içine atın.Eğer böyle bir klasör yoksa siz oluşturun.
  2. Ondan sonrada "gtasan108mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
DİKKAT EDİN!: Para hilesi için yapmanız gereken oyuna girdiğinizde resume game'e basmak bu sayede sınırsız paraya sahip olacaksınız fakat start game diyip yeni profil oluşturursanız olmayacaktır.UYARI: Kurulum talimatlarını eksiksiz yapın aksi taktirde oyun çalışmayacaktır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir