Idle Skilling 1.1.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu38.6 MB
  • ÜreticiVelvet Void Studios
  • Kurulum"idle-skilling-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 407 views

Idle Skilling oyunu binlerce kişi tarafından oynanan çok oyunculu bir oyundur. Oyunda diğer oyuncular arasında en iyi oyuncu olmaya çalışacaksınız. Oyun grafik olarak gerçekten kötü fakat bir yerden sonra alışabileceğinizi söyleyebilirim onun dışında oyun başta size grafiklerinden dolayı biraz karışık gelsede biraz oynadıktan sonra oyunu anlıyor ve sevmeye başlıyorsunuz. Oyun clickler türünde bir oyun olmakla beraber en güçlü olmaya çalışacağınız bir oyundur.

Oyunda kendinizi geliştirip güçlenmeniz için bir çok yol bulunuyor,örneğin silahlarınızı geliştirebiliyor veya balık tutabiliyorsunuz ve bunun gibi aktivitelerle kendinizi geliştirip en güçlü olma yolunda ilerliyorsunuz. Fakat bu yaptıklarınızıda oyundaki para ile yapıyorsunuz yani en güçlü olma yolunda paranın oldukça büyük bir önemi var. Bu yüzden sizlere Idle Skilling oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen indirerek oyunda en iyi olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.