Into the Dead 2 Hileli Apk indir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu34.3 MB
  • ÜreticiPIKPOK
  • KurulumEğer oyunu para hileli bir şekilde oynamak istiyorsanız şu talimatları yerine getirin;
    1. Öncelikle Into The Dead 2 SD Data dosyasını indirerek rar'ın içerisinde bulunan "com.pikpok.dr2.play" dosyasını telefonunuzun ana dizininde bulunan android/obb klasörünün içerisine atın.Eğer sizde obb klasörü yok ise bunu kendiniz oluşturabilirsiniz.
    2. Ondan sonra Into The Dead 2 Apk İndir'in ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.272 views

Güncelleme Tarihi

Into the Dead 2 oyununda,kendinizi zombilerden koruyarak onları öldürerek veya onlardan kaçarak bölümleri geçmeye çalışmak amacınızdır.İlk versiyonuna göre yapımcı firması olan PIKPOK gerçekten büyük geliştirmeler yapmış ve bir bilgisayar oyununun verdiği zevki mobil cihazlarınızdada veriyor bence.Oyunun içerisindeki grafiği olsun,ses efektleri olsun ve oyunun uzun soluklu yapısı ve işleyiş biçimi olsun oyun sizlere keyifli ve eğlenceli bir aksiyon deneyimi yaşatıyor.Into the Dead 2 oyununun hikayesi ise şu şekilde,siz kamyon sürerken bir anda karşınıza zombiler çıkıyor.Sizde karşınıza çıkan bir zombiye çarpıyor ve kazaya sebep oluyorsunuz,ondan sonra etrafa bakmak için kamyondan indiğinizde ise etrafınızı zombiler sarmış oluyor oyunun işleyiş yapısı ve oynanışı bu hikaye üzerine.

Bildiğiniz gibi bu zombiler tek seferde öldürülebilcek gibi değiller,o yüzden bu karşınıza çıkan zombilerden ilk önce kaçmaya çalışıyorsunuz yoksa hepsini öldüremezsiniz ve öldürülürsünüz.Siz kaçarken karşınıza başka zombiler engel olmaya çalışıyor kaçmanıza bu zombileri öldürüp yolunuza devam etmeye çalııyorsunuz.Eğer oyunun size bölümde bahsettiği mesafeye kadar ilerleyebilirseniz sonraki bölüme geçme şansını elde ediyorsunuz.Bizim sizlere verdiğimiz para hilesi sayesindede oyun içerisindeki bütün silahları alma şansını elde ediyorsunuz ve bu sayede zombilerin korkulu rüyası oluyorsunuz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.