Into the Deep Web 1.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu37.9 MB
  • ÜreticiTapps Games
  • Kurulum"into-the-deep-web-orjinal-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 381 views

Güncelleme Tarihi

Into the Deep Web oyunu internet aleminin karanlık alemlerine girebileceğiniz bir oyun.Tabiikide bu simülasyon bir oyun ve gerçek değil,ayrıca bu tarz yerlere normal şekilde girmeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin.Oyun clicker türünde bir oyun ve sizin seçeneklerinizle ilerliyor ve sizde oyunun verdiği görevleri ve sizden istediklerini yaparak oyunu devam ettiriyorsunuz.Kısacası internet aleminin karanlık yerlerinde bir gezintiye çıkıyorsunuz.

Oyun zaman geçirebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz zor olmayan bir oyun,oyunda ekrana tıklamanız yeterli oluyor deep web’e girmek için,tabiikide gerçek erişim sağlamıyorsunuz oyun icabı oraya girmişçesine oyunu oynuyorsunuz.Oyun bu şekilde bir oyun ve başka pek bir özelliği yok,sizde bir hacker olup yüksek puanları elde etmek istiyorsanız eğer Into the Deep Web oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.