Kingdom Rush Frontiers 3.0.33 Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu10.2 MB
  • ÜreticiIronhide Game Studio
  • KurulumÖnce oyunun SD Datasını indirip içindeki "com.ironhidegames.android.kingdomrushfrontiers" ismili dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.193 views

Güncelleme Tarihi

Kingdom Rush Frontiers oyunu oldukça popüler olan bir kule savunma oyunudur. Bu tarz oyunlar oldukça fazla olsa  da Kingdom Rush oyunu bu oyunlara farkını katıyor diyebilirim. Oyunda kulenizi savunuyorsunuz ve siz savunurken etraftan canavarlar sizin kulenize doğru geliyor ve siz doğru hamlelerle bunları püskürtmeye ve kulenizi savunmaya çalışıyosunuz. Oyun stratejiye dayalı bir oyun olduğu için yapıcağınız hamleleri dikkatli seçmelisiniz.

Kule inşası yapıyorsunuz ve bu inşa ettiğiniz kulelerin hepsinin ayrı ayrı farklı özellikleri bulunuyor. Oyunda bazı özellikler kilitli olduğu için sınırlanabiliyorsunuz,fakat verdiğimiz kilitleri açık apk sayesinde istediğiniz her şeye sahip olabiliyorsunuz. Sizde bu aksiyon dolu strateji oyununda yerinizi almak için sitemizden apkyı indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ