Lara Croft: Relic Run 1.11.110 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciSQUARE ENIX Ltd
Sürüm:1.11.110
Kategori:OYUNLAR
Boyut:31.5 MB
Dil:İngilizce

Lara Croft: Relic Run android platformunda bulabileceğiniz en başarılı koşma tarzında oyunlardan birisidir. Yapı olarak biraz Temple:Run’ı andırsada bu oyun bu ve benzeri diğer oyunlardan oldukça farklı. Bunu oynamaya başladığınızda öğreneceksiniz çünkü bunda dümdüz koşmak yerine bir çok farklı yapabileceğiniz şeyler bulunuyor ve oyunun farkını hissediyorsunuz. Oyunda karşınıza yaratıklar çıkabiliyor çünkü vahşi bir ormanın içerisindesiniz ve bu yaratıklara ateş ederek onları geçebiliyorsunuz,ayrıca kimi zamanlarda yüksek tepelerden kaymak zorunda kalıyorsunuz.

Atv’ye binme,duvarda yürüme gibi bir çok farklı özellik barındıran Lara Croft: Relic Run oyununu gerçekten severek ve keyif alarak oynayabileceğinizi rahatça söyleyebilirim bunun sebebi ise oyun hem aksiyon dolu hemde diğer oyunlardan oldukça farklı ve yeni özellikler katılmış bir oyun. Sizde Lara Croft: Relic Run oyununu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Kurulum

Hileli olarak oynamak için öncelikle SD Datayı indirin ve "com.squareenix.relicrun" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı indirip kurarak oyunu hileli oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir