Lara Croft: Relic Run 1.11.110 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu31.5 MB
  • ÜreticiSQUARE ENIX Ltd
  • KurulumHileli olarak oynamak için öncelikle SD Datayı indirin ve "com.squareenix.relicrun" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı indirip kurarak oyunu hileli oynayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 873 views

Lara Croft: Relic Run android platformunda bulabileceğiniz en başarılı koşma tarzında oyunlardan birisidir. Yapı olarak biraz Temple:Run’ı andırsada bu oyun bu ve benzeri diğer oyunlardan oldukça farklı. Bunu oynamaya başladığınızda öğreneceksiniz çünkü bunda dümdüz koşmak yerine bir çok farklı yapabileceğiniz şeyler bulunuyor ve oyunun farkını hissediyorsunuz. Oyunda karşınıza yaratıklar çıkabiliyor çünkü vahşi bir ormanın içerisindesiniz ve bu yaratıklara ateş ederek onları geçebiliyorsunuz,ayrıca kimi zamanlarda yüksek tepelerden kaymak zorunda kalıyorsunuz.

Atv’ye binme,duvarda yürüme gibi bir çok farklı özellik barındıran Lara Croft: Relic Run oyununu gerçekten severek ve keyif alarak oynayabileceğinizi rahatça söyleyebilirim bunun sebebi ise oyun hem aksiyon dolu hemde diğer oyunlardan oldukça farklı ve yeni özellikler katılmış bir oyun. Sizde Lara Croft: Relic Run oyununu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.