MAD ZOMBIES 5.13.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu100.9 MB
  • ÜreticiVNG GAME STUDIOS
  • Kurulum"mad-zombies-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.336 views

Güncelleme Tarihi

MAD ZOMBIES oyunu ismindende anlaşılabileceği gibi zombileri avlıyacağınız bir oyun olacak. Oyunun hikayesinde Lucy isimli en yakın arkadaşlarınızdan biri zombilerle mücadele ederken etrafı zombilerle çevriliyor. Bundan sonrada devreye siz girerek yakın arkadaşınızın hayatını kurtarmalı ve onun etrafını saran zombileri öldürmelisiniz. Bu Lucy,başlangıçta size yardımcı olacaktır. Oyunda çoğu zombi avlama oyunu gibi malesef ki haraket edemiyorsunuz yani olduğunuz yerden elinizdeki silahlarla vb. üzerinize gelen zombileri öldüreceksiniz.

Ekranın sol üst kısmında nişan alabileceğiniz ve karakterinizin bakış açısına yön verebileceğiniz 2 şey bulunuyor,sağ tarafta ise ateş edebileceğiniz bir kısım bulunuyor. Oyunda silah haricinde ek olarak el bombası gibi şeyler bulunuyor. El bombalarını ve diğer şeyleri para ile kolayca satın alabiliyorsunuz,bu yüzden sizlere MAD ZOMBIES oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede oyunda dilediğiniz ekipmanı satın alarak daha güçlü bir hale gelebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.