Mini DAYZ: Zombie Survival 1.4.0 Reklamsız Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu46.3 MB
  • ÜreticiBohemia Interactive a.s.
  • Kurulum"mini-dayz-zombie-survival-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 255 views

Güncelleme Tarihi

Mini DAYZ: Zombie Survival,zombilerle baş başa kalacağınız bir oyundur. Oyunda,bir adaya hapsoluyorsunuz ve bu adadaki göreviniz hayatta kalmak ve zombilerden kaçınmaya çalışmak. Adada hapsedilmenize rağmen bu ada içerisinde dilediğinice gezebiliyor ve haraket edebiliyorsunuz fakat bu adada sadece siz yoksunuz sizin peşinizde olan zombiler var ve siz bu zombilere karşıda mücadele vermek zorundasınız. Bu zombiler es geçemediğinizden dolayıda onları öldürmek zorundasınız,ayrıca oyunda hayatta kalmanız için gerekli olan materyalleride elde etmek zorundasınız.

Yani kısaca elinizdeki imkanları kullanarak zombileri öldürmeli ve hayatta kalmaya çalışmalısınız. Oyunda adanın içerisinde bir çok eşya,kıyafet,silah gibi şeyler bulunuyor ve bunları elde ederek hayatınızı devam ettirmelisiniz. Yani kısaca zombili bir hayatta kalma oyunu diyebiliriz Mini DAYZ: Zombie Survival oyunu için. Sizde bu güzel maceraya atılmak için oyunun reklamsız apksını sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.