Monster Craft 2 1.0.5 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu72.8 MB
  • ÜreticiPPGGame
  • KurulumSD Data dosyasını indirin ve rar'ın içerisindeki "com.xjgame.mostercraft2" dosyayı android/data içerisine atın.
qr code
  • Toplam İndirme : 970 views

Güncelleme Tarihi

Monster Craft 2 oyunu kendi ordunuzla başka bir orduya karşı duracağınız ve savaşacağınız bir oyundur.Oyun strateji oyunu olmakla beraber pekte strateji gerektirmiyor bunun sebebi ise strateji planı yapmadan dahi düşmanları alt etme imkanınız oluyor.Bölümleri geçtikçe her bölümde karşınıza gelen ordu zorlaşıyor ve farklılaşıyor.Oyun öyle çok zor bir oyunda değil rahatça alışıp keyfini sürebileceğiniz bir oyun.

Savaşı başlattığınızda iki orduda birbiriyle karşılaşıyor ve siz o anda savaşa karışamıyorsunuz ve hangi ordu diğerinden daha güçlü olursa o ordu kazanıyor.Sadece ordunuzdaki adamların yerini değiştirebiliyor ve onları geliştirebiliyorsunuz bu imkanlara sahipsiniz onun dışında savaş içerisinde yapabileceğiniz pek bir şey yok.Bu yaptıklarınızda savaşa pek etki etmiyor.Eğer sizde bu tarz oyunları seviyorsanız Monster Craft 2’yi deneyin derim,oyun pek büyük yaştakiler için değil daha çok küçük yaşıtlar için oynanılacak bir oyun.Verdiğimiz para hilesi sayesindede daha çok zevk alabielceğiniz Monster Craft 2 ‘yi indirmeyi unutmayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.