Off The Road 1.2.5 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu14.8 MB
  • ÜreticiDogByte Games
  • KurulumÖncelikle Off The Road SD Datayı indirin ve içerisinde bulunan "com.dogbytegames.offtheroad" isimli dosyayı rardan çıkarıp android/obb içerisine atın daha sonra apkyı kurarak oyunu başlatın.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.889 views

Güncelleme Tarihi

Off The Road oyunu ismindende anlayabileceğiniz gibi bir off-road yarış oyunudur. Oyunda aracınızla denizin ortasında bir yerden başlıyorsunuz ve karaya doğru aracınızı sürdükten sonra yola karadan devam ediyorsunuz. Oyununun boyutunun düşük olmasına bakmayın ona rağmen diğer oyunlardan oldukça iyi ve oynanabilir olduğunu söyleyebilirim. Sizde bu tarz off-road arabalarını süreceğiniz ve zorlu yollarda ilerleyebileceğiniz bir oyun arıyorsanız kesinlikle bu oyunu indirebilirsiniz.

Denizdeyken size bir yön gösteriliyor ve siz o yönden ilerleyerek yarışa katılıyorsunuz. Daha sonrada dar ve keskin virajlardan oluşan bir bölümde ilerliyor ve bitiş çizgisine giderek bölümü bitiriyorsunuz. Oyunda para ile yeni arabalar alabiliyorsunuz bu yüzdende sizlere para hileli apksını sunuyoruz.

 

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.