Online Kafa Topu 2 v1.112 Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (60 votes, average: 2,93 out of 5)
Loading...
  • LisansSeçim yapınız
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu85.7 MB
  • ÜreticiMasomo Gaming
  • Kurulum
    qr code
    • Toplam İndirme : 30.375 views

Güncelleme Tarihi

Online Kafa Topu 2,Türkler’in yapımını üstlendiği uzun soluklu ve eğlenceli yapısıyla başından kalkamayacağınız bir oyundur.Futbol oyunlarını ve rekabet ortamını sevenler için birebir olan Online Kafa Topu 2 oyunu,Masomo Gaming stüdyosu tarafından yapılmıştır ve geçtiğimiz günlerde Google Play Mağazalarına giren Müthiş bir oyundur.Oyundaki amacınız kısaca şu şekildedir,oyunda kontrol ettiğiniz koca kafalı karakterle birlikte karşınıza gelen rakipleri mağlup etmeye çalışmaktır.Oyunnda sonu gelmeyen futbol müsabakaları,sadece Türkiye değil dört bir yandan oyuncular,karakterinizi istediğiniz gibi şekillendidrip güçlendirme ve özel yetenekler gibi birsürü özellik sizi bekliyor.Oyun grafikleri 2d olmasına rağmen oldukça kaliteli bir grafiğe ve ses kalitesine sahiptir.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
1 2

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (22)

YORUM YAZ