Real Gangster Crime 5.17.190 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu105 MB
  • ÜreticiNaxeex Studio
qr code
  • Toplam İndirme : 456 views

Güncelleme Tarihi

Real Gangster Crime hileli apk oyunu bir gangster oyunudur, çoğunuzun seveceğini düşünüyorum bu oyunu çünkü GTA oyununu bilmeyeniniz yoktur fakat onun mobil versiyonunu bulmak zor olabiliyor, bu sebeple onun bir benzeri olan bu oyunda da gangsterlik yapacaksınız. Çeşitli görevlere katılarak şehrin en güçlü gangsteri olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor, bunun için de silah kullanımınızı iyi geliştirmelisiniz çünkü oyun genelde bu yoldan ilerliyor. Ekranın sol altında bulunan tuşlarla karakterin hareketini kontrol ederken sağ altta bulunan tuşlar sayesinde de silahın ateş etmesini vb. ayarlayabiliyorsunuz ve tabi bir çok işlevi de bulunuyor. Kolay kontrolleri olduğu için sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Oyunda gelişmeniz için görevler yapmanız gerekmekte fakat hiç boş durmadan size verilen görevlere gitmeli ve onları sorunsuz bir şekilde yapmalısınız, çünkü görevler sayesinde para kazanıyor ve bu paralar ile silah, araba ve diğer geliştirmeleri satın alabiliyorsunuz. Fakat sizleri düşündüğümüzden kardeşlerim sizler için Real Gangster Crime Para Hileli Apk‘yı sunuyoruz, bu sayede görev yapmasanız bile dilediğiniz şeyi satın alıp geliştirme yapabilirsiniz fakat bu oyunun asıl amacı, aksiyonu ve eğlencesi tamamen görevler üzerinden ilerliyor. Oyun içerisinde bulunan kırmızı ünlem işaretlerine gidin ve size verilen görevleri alarak en iyi gangster olma yolunda ilerleyin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.