Real Steel World Robot Boxing 37.37.219 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu52.5 MB
  • ÜreticiReliance Big Entertainment
  • KurulumSD Datayı indirin,daha sonra içindeki "com.jumpgames.rswrb" isimli dosyayı android/obb içerisine atın ve apkyı indirip kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.497 views

Güncelleme Tarihi

Real Steel World Robot Boxing oyununda robot dövüşlerine katılacaksınız. Grafikleri ve oyun yapısı ile kendisine hayran bırakan bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Zaten binlerce insanın oynadığı ve beğendiği bu oyunda güçlü robotlara karşı savaşacaksınız. Oyunda kendi robotunuzu yönetecek ve bu robotun her şeyiyle ilgileneceksiniz,görevlere ve dövüşlere katılacaksınız. İlgilenmekten kastım,robotunuzun istediğiniz her şeyin değiştirebiliyorsunuz.

Silahından zırhına bir sürü değişiklik yapabileceğiniz robotlarınız sayesinde oyun dahada bir eğlenceli oluyor. Oyunda farklı dövüş modlarıda var ve bunlara kolayca alışabiliyorsunuz bunun sebebi oyunun oynanışının oldukça basit olması. Sizde dövüş oyunlarını seviyorsanız ve bunu para hileli olarak denemek istiyorsanız sitemizden Real Steel World Robot Boxing oyununu hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ