Rolling Sky 1.9.8.3 Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu60.5 MB
  • ÜreticiClean Master Games
  • Kurulum"rolling-sky-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 185 views

Rolling Sky oyunu hem bağımlılık yapıcı hemde oldukça zor olan bir beceri oyunudur. Oyunda hem eğlenip hemde sinirleneceksiniz,oyunda bir portakalı yönetiyorsunuz ve bölümün mekanında bitişe doğru gelmeye çalışıyorsunuz. Fakat düşündüğünüz kadar kolay olmuyor,başlangıçta kolay gibi gelsede bölümler ilerledikçe oyun zorlaşıyor ve bölümleri geçmeniz çok zor oluyor. Portakala tıklayıp sağ sol yaparak engelleri geçmeye ve mekanın başına gelmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe daha çok ilerleyesiniz ve yandıkçada daha çok oynayasınız geliyor yani kısaca bağımlılık yapacak bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Rolling Sky oyununda bir çok detay kilitli olarak geliyor ve sizden para isteniyor. Oyunun tam sürümünden faydalanabilin diye sizlere Rolling Sky oyununun kilitleri açık apksını sunuyoruz,hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.