SkidStorm 2.16.11 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu61.4 MB
  • ÜreticiCheetah Games
  • Kurulum"skidstorm-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 396 views

SkidStorm oyunu kısaca bir araba yarışı oyunudur. Diğer araba yarışı oyunlarından farkı ise kuş bakışı şekilde oynanmasıdır. Oyunda arabanızı kuş bakışı kamera açısıyla kontrol ediyorsunuz ve o şekilde yarışıyorsunuz fakat zannettiğiniz kadar kolay değil çünkü bu kamera açısıyla bir arabayı kontrol etmek gerçekten zor oluyor. Bir kaç kere oynadıktan sonra oynanış mantığına alışıyorsunuz ve oyun keyifli bir hâl alıyor.

Oyunda bölümleri geçip yarışları kazandıkça para kazanıyorsunuz ve bu parayla kendinize yeni arabalar alabiliyorsunuz ayrıca arabanıza da yeni özellikler ekliyip parçalarını geliştirerek yarışlarda daha hızlı olmanızı sağlayabiliyorsunuz. Sizde bu eğlenceli ve sade yarış oyunu olan SkidStorm’u indirip para hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Para hilesi sayesinde bütün geliştirmeleri açabilecek ve arabaları alabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.