Smurf Village 1.62.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu20.6 MB
  • ÜreticiBeeline Interactive, Inc.
  • Kurulum"smurfvillage1620mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 241 views

Şirinleri hepiniz biliyorsunuzdur,belkide çocukluğumuzda hep şirinler köyünde olmayı hayal etmişizdir.Bu Smurf Village oyununda artık kendi şirinler köyünüzü kendiniz kurabileceksiniz.Şirinler çizgi filmini bir kere bile olsa izlemişsinizdir,artık televizyonlardan sonra mobil cihazlarımızdada bizlerle beraber.Oyun şuanda milyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve beğenilmiş,tabiikide böyle başarılı bir filmin arkasından böyle bir mobil oyun başarısı pekte tesadüf değil.

Oyunda normal köy kurma oyunları gibi haraket ediceksiniz,herkesin belirli bir işi olacak ve bu işleri siz vereceksiniz.Köye yeni şeyler alacak ve yeni şeyler ekleyeceksiniz fakat normal köy kurma oyunlarından tek farkı ise bu sefer normal inşaat malzemeleri yerine şirinler köyündeki malzemeleri kullanacaksınız ve o şekilde bir köy inşa edeceksiniz.Sizde şirinler köyünüzü kurmak ve yönetmek istiyorsanız Smurf Village oyununu indirin,ayrıca sizlere verdiğimiz para hilesi sayesinde köyünüzü kolayca kurabilecek ve yönetebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ