Snipers vs Thieves 2.7.31217 Sonsuz Cephane Hileli Apk İndir

GeliştiriciPlayStack
Sürüm:2.7.31217
Kategori:OYUNLAR
Boyut:29.4 MB
Dil:İngilizce

Snipers vs Thieves oyununda iki farklı tarafta rol alıyorsunuz. Oyun gerek grafikleri ve oynanışı ile gerçekten başarılı bulduğum bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oyunda 2 taraf bulunuyor, birisi hırsızlar biriside keskin nişancılar. Keskin nişancıların amacı hırsızları vurarak onların çalmasını engellemek, hırsızların ise bundan korunması gerekiyor. Sizin belirli bir rolünüz bulunmuyor, oyunun gidişatına göre kimi zaman keskin nişancı olup hırsızları öldürecek, kimi zamanda hırsız olup bir şeyler çalacak ve kendinizi savunacaksınız.

İki ayrı tarafta oynadığınız için geliştirmeleri de ona göre yapmanız gerekiyor, kontrol ettiğiniz karakterinizi geliştirebiliyorsunuz ve hangi tarafı geliştireceğinizi iyi seçmelisiniz. Bana soracak olursanız iki tarafı da eşit şekilde ilerletmeye gayret edin, oyunda cephane sıkıntısı olduğu için sizlere oyunun sonsuz cephane hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen indirerek oyunun aksiyonuna aksiyon katabilirsiniz ve daha kolay bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Kurulum

Önce SD Data dosyasını indirin ve zipin içerisinden çıkan "se.foglo.svt" ismili dosyayı android/obb dizininin içerisine atın. Ardından hileli apkyı indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir