Snow Town 1.0.9 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu41.9 MB
  • ÜreticiSparkling Society
  • Kurulum"snow-town-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 654 views

Güncelleme Tarihi

Snow Town oyununda bir yaşam alanı oluşturacaksanız,oyunun yapımcı firması olan Sparkling Society firması bu şehir kurma oyunlarında farklı oyunları bulunan ve neredeyse işinde en iyisi olanlardan birisi. Bu seferde karşımıza farklı bir konsept ile çıkmış ve ismindende anlaşabileceği gibi bu sefer karşımıza Buzul konseptiyle çıkıyor. Şehrinizi bir buzulun üzerine kuruyor,binalarınızı inşa ediyor ve insanların yaşamayı sürdürebilmesi için gerekli şeyleri yapıyor ve onlarla ilgileniyorsunuz.

Kısacası bir şehrin hayatı ve yapısı tamamen sizin elinizde,oyundan sıkılıcağınızı düşünmüyorum çünkü oyunda çok fazla detay var ve bu detaylar oyunu daha eğlenceli bir hale getirmiş. Ayrıca oyunun grafiklerininde bi o kadar iyi olması oyuna daha iyi bir eğlence katmış. Sizde bu maceraya katılmak istiyorsanız oyunu para hileli olarak indirip oynayabilirsiniz.

https://cloud.mail.ru/public/MiFf/rNGeLdAHC

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.