Standoff : Multiplayer 1.22.0 Sonsuz Cephane Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu30 MB
  • ÜreticiAxleBolt
  • KurulumÖncelikle oyunun SD Datasını indirin ve rarın içinde bulunan "com.alanapps.standoff" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurun ve oyunu başlatın.
qr code
  • Toplam İndirme : 969 views

Güncelleme Tarihi

Standoff : Multiplayer oyununu Counter:Strike oyununun mobil versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Aynısını beklemeyin tabiki fakat farkı yok denicek kadar az. Oyun sadece multiplayer oynandığı için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer tek başınıza oynamak istiyorsanız sitemizde oynayabileceğiniz başka bir sürüm olan Standoff 2’de bulunuyor. Oyuna girdiğinizde mapınızı vb. seçtikten sonra maçı aramaya başlıyorsunuz ve diğer oyuncularla eşleşiyorsunuz.

Oyunu google play store’dan indirdiğinizde cephaneniz sınırlı oluyor. Fakat bizim verdiğimiz hileli apkyı indirerek cephanenizi sınırsız yapabilir ve diğer oyunculara fark atabilirsiniz. Kısacası bitmeyen bir cephaneniz olacak fakat diğer oyuncularda durum böyle olmayacağından onlardan önde olacaksınız. Sizde Standoff : Multiplayer oyununu hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.