Standoff : Multiplayer 1.22.0 Sonsuz Cephane Hileli Apk İndir

GeliştiriciAxleBolt
Sürüm:1.22.0
Kategori:OYUNLAR
Boyut:30 MB
Dil:İngilizce

Standoff : Multiplayer oyununu Counter:Strike oyununun mobil versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Aynısını beklemeyin tabiki fakat farkı yok denicek kadar az. Oyun sadece multiplayer oynandığı için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer tek başınıza oynamak istiyorsanız sitemizde oynayabileceğiniz başka bir sürüm olan Standoff 2’de bulunuyor. Oyuna girdiğinizde mapınızı vb. seçtikten sonra maçı aramaya başlıyorsunuz ve diğer oyuncularla eşleşiyorsunuz.

Oyunu google play store’dan indirdiğinizde cephaneniz sınırlı oluyor. Fakat bizim verdiğimiz hileli apkyı indirerek cephanenizi sınırsız yapabilir ve diğer oyunculara fark atabilirsiniz. Kısacası bitmeyen bir cephaneniz olacak fakat diğer oyuncularda durum böyle olmayacağından onlardan önde olacaksınız. Sizde Standoff : Multiplayer oyununu hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Kurulum

Öncelikle oyunun SD Datasını indirin ve rarın içinde bulunan "com.alanapps.standoff" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurun ve oyunu başlatın.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir