Steel And Fles 2 New Lands v1.0 Para Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu241 MB
  • ÜreticiVirtualStudio
  • Kurulum"steelandf210mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.311 views

Güncelleme Tarihi

Steel And Flesh 2 New Lands oyunu aksiyonun bitmek bilmediği bir strateji oyunudur. Oyunda askerlerinizi yönetiyor ve bu askerlerle beraber yeni kaleler fethetmeye gidiyorsunuz. Oyun sadece bu basit mantıktan ibaret değil, kaleleri fethederken nasıl bir strateji izlediğiniz askerlerinizi nasıl konumlandırdığınız, güçleriniz ve bineklerinize kadar bir çok şey sizin savaşınızı belirliyor.

Oyunda maddi yönden bir çok sıkıntı yaşayabiliyorsunuz çünkü asker geliştirmek yeni silahlar ve binekler almak gerçekten fazla paraya gelebiliyor bu nedense sizlere Steel And Flesh 2 New Lands oyununun para hileli mod apksını sunuyoruz, sizde hemen indirip oyunda ordunuzu yönetebilir ve yeni kalelere yolculuk edip onları ele geçirebilirsiniz. Oyunun fazla indirmesi bulunmamakta yeni olduğu için ve siz bu oyunun öncüleri olacaksınız.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.