Stickman Adventure 1.6 Reklamsız Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu66.9 MB
  • ÜreticistruggledevL
  • Kurulum"stickman-adventure-2018-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 212 views

Stickman Adventure 2018 oyunu,çöp adamı kontrol ederek bölümleri bitireceğiniz bir oyundur. Oyunun en iyi taraflarından biri ise tamamen el ile çizilmesi,bu yönü onun sade ve hoş bir görüntüye sahip olmasını sağlamış. Ekranınızın sol kısmında bulunan sağ ve sol butonları sayesinde çöp adamı haraket ettiriyorsunuz. Eğer zıplamak istiyorsanız “jump” yazan kutucuğa tıklamanız yetiyor. Stickman Adventure 2018 oyununda eğleneceğinize eminim çünkü karşınıza koydukları engeller ve yapıcağınız şeyler sizi eğlendirecektir.

Oyundaki en büyük engellerden biri ise karşınıza çıkan dikenler oluyor,bu dikenlerin üzerine düşer veya onlara dokunursanız bile bölüme baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Oyunda zıplama tuşunu 3 kere kullanabiliyorsunuz yani çöp adamınızı 3 kere üst üste zıplatabiliyorsnuz. Eğer sizde bu eğlenceli oyunda yerinizi almak istiyorsanız sitemizden reklamsız olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.