Stickman Racer: Survival Zombie 1.18 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu51 MB
  • ÜreticiBP Game Studio
  • Kurulum"stickman-race-survival-zombie-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 163 views

Stickman Racer: Survival Zombie oyunu arabayla birlikte zombileri ezerek geçeceğiniz bir oyundur.Sitemizdede bulunan daha önce tanıtımını yapıp hileli versiyonunu sizlerle paylaştığımız Earn To Die oyununa çok benzeyen bu oyundaki amaç,sürdüğünüz arabanın dengesinin bozulmamasını ve ters dönmemesini vb. sağlıyarak,bir yandanda gaz ve frenini kontrol ederek bölümün sonuna zombileri eze eze ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca oyunda bir çok geliştirme bulunuyor ve bu geliştirmeleri bölümleri bitirip para kazandıkça satın alabiliyorsunuz,başlangıçta çok zayıf bir arabayla oyuna başlıyorsunuz ve onu geliştirerek haraket ediyorsnuz.Sizler için kolaylık olsun ve arabınızı kolayca geliştirin diye Stickman Racer: Survival Zombie oyununun para hileli apksını sunuyoruz,bu sayede arabınızı kolayca geliştirebilecek ve zombilere karşı zorlanmayacaksınız.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.