Talking Tom Pool Hileli Mod Apk İndir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu99.1 MB
  • ÜreticiOutfit7
  • Kurulum
    • "talking-tom-pool-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 881 views

Güncelleme Tarihi

Talking Tom Pool oyunu,Kedi Tom’un oyunlarından bir tanesidir.Google Mağazalarında bir çok bu türde görebileceğiniz oyun var örneğin konuşan tom altın peşinde,benim konuşan tom’um gibi.Bu oyunda Kedi Tom’un tatil hayatını anlatıyor.Mobil cihazların ilk popülerleştiği zamandanda hatırlayabileceğiniz sizin konuştuğunuz sesi tekrar eden bir uygulama olarak çıkan Kedi Tom oyunu,şimdilerde Kedi Tom Tatilde gibi türleriyle ortaya çıkıyor.Ayrıca bu oyununda şöyle bir özellik var,bütün oyunlarda bulunan Kedi Angela olsun bütün karakterlerde bu oyunun içinde bulunuyor.

Oyundaki kontrolünü sağladığınız Kedi Tom karakterini bu sefer bir tatil köyünde yönetiyorsunuz.Ayrıca bu Kedi Tom’un yanında Hank, Angela gibi diğer karakterleride yönetebileceksiniz.Bu yönettiğiniz kediler ile birlikte marketteki eşyalarla ve kazandığınız paralarla hayalinizdeki tatil köyünü kurarak etraftan insanların bu tatil köyüne gelmesini sağlamaya çalışıyorsunuz.Yani amacınız kedi birliğiyle beraber bir tatil köyü yönetmek ve oraya başka birilerini çekip güzel bir tatil köyü kurmak olacak,ayrıca sizlere verdiğimiz para hilesini kullanarak hayalinizde tatil köyünü kurmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.