Terraria Full Apk İndir – Hileli Mod 1.3.0.7.7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu109.2 MB
  • Üretici505 Games Srl
  • Kurulum"terraria-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 825 views

Güncelleme Tarihi

Terraria oyununu minecraft’ın 2 boyutlu versiyonu olarak düşünebilirsiniz fakat oyunda bir çok farklı olaylarda bulunuyor. Yeni yaratıklar, gizemli madenler ve madenlerdeki bir çok ham maddenin yanında oyun bir sürüde silah bulunuyor. Hayatta kalma oyunlarını seven arkadaşlar için oldukça güzel olan bu oyunda aksiyon hiç bitmiyor. Oyunda kendinize ait bir dünya kuruyorsunuz diyebilirim, bir çok farklı yaratığa karşı kendinizi savunuyorsunuz.

Oyunun iki boyutlu bir bakış açısı sunması da oyuna ayrı bir farklılık ve güzellik katmış, sizde bu oyunda binlerce silah ve binlerce yaratık arasında kendinize bir yol çizip hayatta kalmayı istiyorsanız veya arkadaşlarınızla beraber girip oynayarak kendi dünyanızı kurmak istiyorsanız terraria full apk indiri hileli olarak kurup oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.