The Pirate: Caribbean Hunt 8.6.1 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu54.8 MB
  • ÜreticiHome Net Games
  • Kurulum"thepritecarhunt85mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 351 views

Güncelleme Tarihi

The Pirate: Caribbean Hunt oyunu,korsancılığı sevenler ve denize karşı ilgisi olanlar için birebir bi oyundur.Sizde korsan filmlerindeki gibi denizdeki diğer korsanlarla bir savaş içerisine girmek ve onları yenmek için uğraşma çabasına girmeyi istemez miydiniz? aksiyonun bitmediği bu oyunda farklı korsancılık maceraları ve aksiyon dolu savaşlar olacak.Oyunda geminizin çoğu özelliği hazır geliyor ve gemiye yön verme olayını siz yapıyorsunuz.Ayrıca geminin yelkenleri ve gideceği,duracağı yer hepsi sizden soruluyor.

Tabikide oyun korsan geminizi haraket ettirip denizde ordan oraya gezmekten ibaret değil oyun içerisinde genel olarak bir savaş dönüyor ve sizde bu savaşın içerisinde oluyorsunuz.Oyundaki amacınızı kısaca özet geçicek olursak diğer korsan gemileriyle savaşa girip savaştan galip çıktığınız taktirde diğer korsan gemilerinden ganimetleri toplayarak kendinizi geliştirmek ve korsan tayfanızın gücüne güç katmak.Ayrıca size verdiğimiz para hilesi sayesinde oyun dahada kolaylaşacak ve denizin hakimi siz olacaksınız.Sizde korsan macerasına atılmak için The Pirate: Caribbean Hunt oyununu indirin ve oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.