TheoTown 1.5.08 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu1.5.08
  • Üreticiblueflower
  • Kurulum"theotown-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 208 views

TheoTown oyunu ile birlikte kendi hayalinizdeki şehri kurabileceksiniz.Bu tarz oyunlar google play mağazalarında oldukça fazla olsada TheoTown oyunu onlardan farklı bir yapıya sahip olduğu için ön plana çıkıyor.Oyundaki grafikler olsun veya diğer şeyler öyle çok iyi değil fakat oyunun en büyük artısı bir şehir kurarkenki bütün detayları düşünülmüş.Oyuna heyecan ve eğlence katan olaylardan biriside o çünkü bir şehiri kurarken ne kadar detaylı işlerin içerisine girerseniz o kadar zevk alırsınız ve oynama hevesiniz o kadar artar diye düşünüyorum.Kısacası bir kişi gerçekten bir şehir kurmak istese yapıcaklarını sizde bu oyuna yapıyorsunuz.

Bir binayı inşa ederken diğer binayıda düşünmelisiniz,çünkü dediğim gibi sadece inşa ederek geçebileceğiniz bir oyun değil çünkü bir binanın diğer binaya etkisi vb. bunların hepsini düşünerek bir yaşam alanı kurmalısınız aksi taktirde başarılı olamazsınız.Bu nedenle oyun gerçekten iyi bir yapıya sahip,sende hemen TheoTown oyununu indirerek kendi şehrini kurabilir ve yönetebilirsin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.