Torque Burnout 2.1.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu27.3 MB
  • ÜreticiLeague of Monkeys
  • KurulumÖnce oyunun sd datasını indirin,daha sonra içindeki "leagueofmonkeys.torqueburnout" isimli dosyayı android/data içine atın. Ardından apkyi indirip kurarak oyuna girebilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 384 views

Torque Burnout oyunu drift yaparak gösteriler yapacağınız bazende yarışlara katılacağınız bir oyundur. Eğer araba oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederim,ayrıca para hilesi sayesinde arabanıza istediğiniz geliştirmeleri yapabilir ve farklı arabalar yapabilirsiniz. Oyunda farklı modlar bulunuyor,isterseniz serbest olarak araba sürerek drift yapabiliyor ve eğlenebiliyorsunuz veya görevleri tamamlayabiliyorsunuz.

Oyunda atmosferi çok güzel,etrafınızda seyirciler vb. olması size gösteri yapıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Lastiklerinizin sınırlarını zorlayacağınız ve yarışlarda tozu dumana katacağınız bu oyunu sizde para hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz. Ayrıca mekanlar biraz dar olduğu için dikkatli olarak arabayı kullanmalısınız. Aksi taktirde arabanızı bir yere çarptığınızda baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.