Torque Burnout 2.1.3 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciLeague of Monkeys
Sürüm:2.1.3
Kategori:OYUNLAR
Boyut:27.3 MB
Dil:Türkçe

Torque Burnout oyunu drift yaparak gösteriler yapacağınız bazende yarışlara katılacağınız bir oyundur. Eğer araba oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ederim,ayrıca para hilesi sayesinde arabanıza istediğiniz geliştirmeleri yapabilir ve farklı arabalar yapabilirsiniz. Oyunda farklı modlar bulunuyor,isterseniz serbest olarak araba sürerek drift yapabiliyor ve eğlenebiliyorsunuz veya görevleri tamamlayabiliyorsunuz.

Oyunda atmosferi çok güzel,etrafınızda seyirciler vb. olması size gösteri yapıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Lastiklerinizin sınırlarını zorlayacağınız ve yarışlarda tozu dumana katacağınız bu oyunu sizde para hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz. Ayrıca mekanlar biraz dar olduğu için dikkatli olarak arabayı kullanmalısınız. Aksi taktirde arabanızı bir yere çarptığınızda baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Kurulum

Önce oyunun sd datasını indirin,daha sonra içindeki "leagueofmonkeys.torqueburnout" isimli dosyayı android/data içine atın. Ardından apkyi indirip kurarak oyuna girebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir