Trials Frontier 7.2.0 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciUbisoft Entertainment
Sürüm:7.2.0
Kategori:OYUNLAR
Boyut:26.6 MB
Dil:İngilizce

Trials Frontier oyunu bir motosiklet sürme oyunudur. Fakat bu oyunu diğer oyunlarla karıştırmayın, çünkü bu oyunda düz bir yolda motosiklet sürmekten daha farklı şeyler oluyor. Örneğin oyunda fizik kurallarına oldukça uymanız gerekiyor ve oyunda normal mekanlardan daha sıra dışı mekanlarda yarışlara katılacaksınız.Oyunda sadece yarışlar bulunmuyor, her bölüm farklı şeyler karşınıza çıkıyor.

Kimi zaman balkabağı devriyelerinden vb. kaçmaya çalışıyorsunuz. Oyunda sınırsız bir yapı bulunuyor ve sizi hiç bir zaman sıkmadığını söyleyebilirim, oyunda bir çok motosiklet geliştirmesi ve yeni ve daha hızlı motosikletler bulunuyor. Fakat bunları alabilmeniz için oyunda çok zaman geçirip para kazanmalı ve bunlarla bir çok şeyi almak zorundasınız. Fakat sizlere kolaylık olması açısından oyunun para hileli apksını sunuyoruz, bu sayede istediğiniz her şeyi alabilecek ve oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Kurulum

Önce SD Datayı indirip indirdiğiniz rarın içerisindeki "com.ubisoft.redlynx.trialsfrontier.ggp" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Ardınan apkyı indirip kurun ve oyunu hileli olarak başlatabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir