Vegas Gangsteri v4.1.0h Para Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciGameloft
Sürüm:v4.1.0h
Kategori:OYUNLAR
Boyut:34 MB
Dil:Türkçe

Vegas Gangsteri oyunu Gameloft’un yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan bir aksiyon oyunudur. Oyunda bir Vegas Gangsterini yani mafyasını yöneteceksiniz. Sizin amacınız güçlü bir çete kurarak diğer mafyalara karşı savaşmak ve Vegas’ın hakimi olmak olacak. Oyunda bir çok özellik bulunuyor,kimi zaman hava, sokak veya su yarışı yaparken kimi zamanda aksiyonun doruklarda olduğu soygun yapma, çete savaşları vb. gibi aktivitelerede katılabiliyorsunuz.

Gameloft oyunlarından alışık olduğumuz gibi bu oyununda gerçekten mükkemmel grafikleri bulunuyor. Bir açık dünya oyunu olan Vegas Gangsteri oyununda diğer mafyalara korku salmanız için ve Vegas’ın hakimi olabilmeniz için sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen indirerek oyundaki bütün silahlara sahip olabilir ve istediğiniz her şeyi satın alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kurulum

Önce oyunun sd datasını indirip içinde bulunan dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından oyunun hileli apksını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir