Walking War Robots 5.3.0 Bonus Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu46.7 MB
  • ÜreticiPixonic LLC
  • KurulumÖnce Walking War Robots OBB'sini indirin ve rar'ın içindeki "com.pixonic.wwr " isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurabilirsiniz. Talimatlara uymazsanız oyun hileli olarak açılmaz.
qr code
  • Toplam İndirme : 3.211 views

Güncelleme Tarihi

Walking War Robots oyununda devasa robotlara karşı savaşacaksınız tabi kendinizde bir robotu kontrol edeceksiniz. Fakat bu savaş yapay zekaya karşı olmayacak, savaştığıınz insanlar sizin gibi online oyuncular olacak. Takımlar halinde olacak ve takımınızla uyumlu olarak ilerleyip düşmanlarınıza saldırmalı ve onları yok etmelisiniz.

Oyun online olduğu için oldukça eğlenceli, oyunda sakince ve iyi planlıyarak ilerlemelisiniz çünkü bir anda kendinizi diğer oyuncuların arasında mermi yerken görebiliyorsunuz. Takımınızla haraket edip bütün düşmanlarınızı teker teker avlayacağınız bu eğlenceli oyunu bonus hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ