War Groups 4.1.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu87.5 MB
  • ÜreticiRedStarGame
  • Kurulum"war-groups-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 220 views

Güncelleme Tarihi

War Groups oyununda mutantlara karşı savaşacaksınız,oyunu kuş bakışı açıyla oynayacaksınız ve oyundaki grafikten fazla bir beklentiniz olmasın. Bunun sebebi ise yeni nesil oyunlara göre oldukça düşük bir grafiğe sahip olması. Ayrıca oyun ne ingilizce nede Türkçe,oyunu sadece rusça olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunda ele geçirmek istediğiniz yerlere gidip ordaki mutantları öldürerek bölgeyi ele geçiriyorsunuz.

Oyun oldukça stratejik bir oyun,ayrıca oyunda yapmanız gereken şey her zaman durmadan gelişmeye çalışmak. Çünkü karşınızdaki mutant düşmanlarınızda aynı şekilde kendisini geliştiriyor. Yeni silahlar satın alıp güçlü askeri birlikler oluşturarak bütün bunları yenebileceğinizi düşünüyorum,sizde hemen oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.