Will Hero 1.3.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya BoyutuHileli Oyunlar / Beceri Oyunları Boyut: 64.8 MB
  • ÜreticiZPLAY Games
  • Kurulum"will-hero-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 234 views

Güncelleme Tarihi

Will Hero bir şovalyeyi kontrol ederek kahramanlık yapacağınız bir oyundur. Kahramanlıktan kastım ise prensesi kurtarmaya çalışacağınız bir oyundur. Oyunun hikayesinde prenses kötü adamlar tarafından kaçırılıyor ve sizde bir şovalye olarak prensesinizi kurtarmaya çalışıyorsunuz. Fakat oyunda şöyle bir şey var ki oyun sonsuza kadar sürüyor bu yüzden prensesi asla kurtaramıyorsunuz fakat bunun için çabalıyorsunuz.

Ayrıca oyunda ilerlemeniz için şovalyeye bir kere tıklamanız yeterli oluyor ve şovalyeyi o şekilde ilerletebiliyorsunuz onun dışında şovalye zaten kendi kendine zıplıyor. Birde oynarken karşınıza orklar çıkıyor ve bunları yok etmeniz için onlara yandan saldırmanız gerekiyor eğer altında kalırsanız baştan başlıyor ve yanıyorsunuz. Sizde hemen bu oyunu para hileli bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.